TOPLU KONUT VE SOSYAL KONUT PROJESİAlt yapıdan sonra çağdaş yaşamın gerekleri için kolları sıvadı

Gürpınar’ı bütün zamanların en güzel kenti yapma amacımızın günümüzde ve gelecekte bu kenti paylaşan insanların mutluluklarını arttırmasını dileyerek işe koyulduk...

Gecekondulaşmanın, çarpık kentleşmenin önüne geçmek, İstanbul’un diğer ilçelerine örnek olmak, gelecek kuşakların bu sureci kutlaması için bütün zamanların en güzel kentini inşaa etmeye başladık.

"Gürpınar halkı ile beraber  modern kentin nimetlerini sunan apartman yerleşimi ile bahçeli düzenle oluşmuş villa kentlerini Gürpınır’ımızda buluşturmayı ortak idealimiz yaptık."

On beş bine yakın toplu konut yapıldı. Sosyal tesisleriyle yüzme ve süs havuzlarıyla, spor sahalarıyla, yeraltı otoparklarıyla modern site yaşamının en güzel örneklerini oluşturan bu konutlar Beylikdüzü ve Gürpınar sakinleri için sıcacık yuvalar oldu.

Ucuz konut yapacağım dedi

Çok cüzi fiyatlarla dar gelirlileri ev sahibi yaptı, bin'i aşkın sosyal konut, otoparkları çevre düzenlemeleri yapılmış, ulaşım sorunu çözülmüş, modern çağın gerektirdiği tüm ihtiyaçları tamamlanmış olarak halka sundu.